Dla firm

Obsługujemy kilkaset przedsiębiorstw w kraju i za granicą, które oszczędzają czas i pieniądze wymieniając waluty w Inkantor.pl. 

  • Oszczędności na spreadach

Spready w inkantor.pl są niższe nawet o kilkadziesiąt groszy w porównaniu z ofertą banków czy kantorów stacjonarnych. Sprawdź w kalkulatorze korzyści ile zyska Twoja firma na wymianie walut.

  • Korzyści przy wymianie bezpośredniej (krzyżowej)

Oszczędzaj pomijając przy wymianie walut polskiego złotego (PLN). Należności w walucie obcej możesz wymienić bezpośrednio na inną, np. euro na dolary amerykańskie (EUR/USD), euro na korony norweskie (EUR/NOK), dolary amerykańskie na ruble (USD/RUB). Wybierz pary walutowe używane w Twojej firmie

  • Oszczędności na kosztach przelewów walutowych

Zminimalizuj koszt wypłat pieniędzy! W inkantor.pl to 0 lub maksymalnie 9,5 PLN. Koszt przelewu jest stały i niezależny od wysyłanej kwoty, w odróżnieniu od transakcji w bankach. Waluty wypłacisz bezpośrednio na konta bankowe bez względu na to czy są w kraju, czy poza granicami. Obsługujemy różne formaty bankowe, w tym spoza Europy. Więcej: "Do jakiego banku, kiedy, za ile".

  • Wymiana bez limitów

Wymieniaj ile i kiedy chcesz. Inkantor.pl pozwala na wymianę walut po bardzo korzystnych kursach, bez limitów kwotowych, które obowiązują w bankach i negocjacji kursu wymiany. 

Inkantor.pl umożliwia legalną wymianę kwot powyżej 15 tys. EUR bez pośrednictwa rachunków bankowych. 

  • Powiadomienia i ewidencja wymiany, wpłat i wypłat walut

System inkantor.pl powiadamia o wpływie pieniędzy bezpłatnym SMS. Pozwala na prosty eksport danych do programu księgowego i automatyczne potwierdzenie stanu środków. Wystawia automatycznie dokumenty księgowe w postaci elektronicznej. Można je łatwo pobrać i wydrukować. Historię wpłat i wypłat środków z inkantor.pl można również sprawdzić online, po zalogowaniu.   

Sprawdź referencje naszych usług.
Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Up