Jak to działa

Jak to działa

  • 01 Bezpłatna rejestracja w serwisie

Przejdź do „Zostań klientem” i wpisz swój adres e-mail oraz ustal hasło zabezpieczające. Potwierdź rejestrację klikając link w otrzymanej wiadomości e-mail. Zaloguj się, uzupełnij profil i zdefiniuj hasło do sekcji „Finanse”, które stanowi dodatkowe zabezpieczenie Twoich danych. System poprosi również o podanie numeru telefonu komórkowego do potwierdzeń kodem SMS.
Zdefiniuj konta bankowe, podając:
a) numery kont "Własnych" w bankach krajowych lub zagranicznych – służą do przesyłania waluty na wymianę oraz wysyłania środków po wymianie,
b) numery kont "Obcych wychodzących” w bankach krajowych lub zagranicznych – służą wyłącznie do wypłacania środków z inkantor.pl (np. konto do spłat rat kredytu lub konta należące do innych osób, czy firm).

Pamiętaj, korzystanie z inkantor.pl jest bezpłatne. Nie pobieramy żadnych opłat za rejestrację i utrzymanie konta. 
Szczegółowe informacje: Jak zacząć wymieniać waluty z inkantor.pl

  • 02 Przelew środków do wymiany z konta własnego na rachunek kantoru (zasilenie portfela)

Wejdź do zakładki START w części transakcyjnej. W dolnej sekcji „portfel walutowy” kliknij „Wpłać” przy walucie, którą chcesz wymienić. 
Pamiętaj, że środki możesz przelewać wyłącznie z kont bankowych wskazanych jako „Własne”, których jesteś właścicielem lub współwłaścicielem. Wpłaty z innych źródeł będą zwracane. Dane w przelewie (imię, nazwisko lub nazwa firmy) muszą być zgodne z danymi właściciela konta zarejestrowanego w inkantor.pl. 
Natychmiast po zaksięgowaniu danej wpłaty otrzymasz SMS z potwierdzeniem zasilenia. System księguje wpłaty w dni robocze w pomiędzy 8:00-18:30

  • 03 Potwierdzenie warunków transakcji wymiany walut

Wejdź do zakładki START w górnej części transakcyjnej. Kliknij „Kup” lub „Sprzedaj”.
Po zatwierdzeniu transakcji otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem wymiany. W każdej chwil masz też dostęp do elektronicznych dokumentów w formacie PDF, potwierdzających wymianę walut. W inkantor.pl możesz również wymieniać 16 walut z pominięciem polskiego złotego. Obecnie oferujemy 101 par walutowych umożliwiających wymianę krzyżową między walutami obcymi bez udziału PLN.

  • 04 Wypłata środków po wymianie na rachunek bankowy

Zlecenie wypłaty środków przyjmujemy 24h na dobę. 
Zlecając wypłatę waluty wskazujesz kwotę i konto bankowe, na które zostanie wypłacona. Jeżeli konto zostało wcześniej oznaczone jako zaufane, nie będzie potrzebna autoryzacja wypłaty kodem SMS.
Wszystkie polecenia wypłaty złożone w dniu roboczym do 12:00 są wysyłane tego samego dnia w trybie Pilnym. Pieniądze powinny zostać zaksięgowane w banku odbiorcy najpóźniej następnego dnia roboczego, pomiędzy 9:30-15:30.
Szczegółowe informacje: "Do jakiego banku, kiedy, za ile".  

Zarejestruj się już teraz i wymieniaj waluty w najlepszych cenach - bezpłatna rejestracja> 

Up