News

Najlepsze warunki dla Klientów inkantor.pl

08.01.2020

Rozpoczęcie procesu likwidacji

Najlepsze warunki dla Klientów inkantor.pl

Zawiadomienie o rozpoczęciu procesu likwidacji Inkantor.pl Sp. z o.o.
 Wymieniamy do 30 kwietnia 2020!

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,
Nowy Rok przynosi zmiany. Z dniem 02-01-2020 r. uchwałą NZW inkantor.pl Sp. z o.o. zawartą aktem notarialnym, rozpoczęty został proces likwidacji spółki Inkantor.pl Sp. z o.o. ul. Rubież 46, 61-612 Poznań, KRS:0000384166, NIP:9721225633, REGON:301686361  

Pragniemy podkreślić, że nie jest to proces upadłościowy, a likwidacyjny.

Co to oznacza dla Państwa jako naszych Klientów:
1) Likwidacja to proces rozłożony w czasie, dlatego do 30.04.2020 r. będą Państwo mogli korzystać z serwisu tak jak obecnie, tzn. logując się samodzielnie, dokonując wymiany, wpłat czy wypłat środków.
Po tym okresie (od 01.05.2020) nie będzie prowadzona działalność operacyjna spółki, a jedynie inne czynności stricte likwidacyjne. 
2) Mamy świadomość, że duża cześć Państwa korzystała z naszych usług przez ostatnie 9 lat dla potrzeb spłaty kredytów walutowych, wymiany walut na potrzeby swojej firmy czy zagranicznych przelewów walutowych. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby znaleźć dla Państwa bezpieczne, ale i korzystne rozwiązanie alternatywne. Jest to kantor internetowy, który z czystym sumieniem możemy polecić, z zakresem usług odpowiadającym naszym, a także zapewniający możliwie najlepszą relację ceny do jakości. 

Rekomendowany przez nas kantor online jest podmiotem działającym od 10 lat i jest nadzorowany przez Komisją Nadzoru Finansowego jako instytucja płatnicza. Posiada aplikację mobilną oraz zasilanie konta natychmiastowymi przelewami. Polecamy go Państwa uwadze tym bardziej, że rejestrując się jedynie z poniższego przekierowania otrzymają Państwo jako nasi Klienci dodatkowo 1000 pkt. rabatu powitalnego! (kliknij przycisk "Sprawdź>").
sprawdz polecamy

Ważne: Proszę pamiętać, że ze wględów formalno-prawnych nie można przesyłać środków BEZPOŚREDNIO między kantorami, tj. np. zlecajac wypłatę środków z inkantor.pl do innego kantoru, ponieważ takie środki wrócą.
Środki MUSZĄ być wypłacone na RACHUNEK BANKOWY i do innego kantoru trafić z RACHUNKU BANKOWEGO klienta.

3) Jednocześnie zgodnie z wymogami prawnymi, art. 279 k.s.h. wzywamy również wierzycieli Spółki do zgłaszania ich wierzytelności w terminie 3 miesięcy od daty ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, pod adresem: Inkantor.pl Sp. z o.o. w likwidacji ul. Rubież 46, 61-612 Poznań, Polska lub bok(at)inkantor.pl 
Ogłoszenie opublikowane w Monitorze Sądowym i Gospodarczym (MSiG) nr 21/2020 (5911) z 31 stycznia 2020 r

Dziękujemy serdecznie za wszystkie lata współpracy. Była to dla nas wielka przyjemność móc dla Państwa pracować, niejednokrotnie służyć swoją wiedzą i doświadczeniem w tematach: wymiany walut, kredytów i relacji spornych z bankami, czy międzynarodowych przelewów walutowych.
W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: bok(at)inkantor.pl

W imieniu
Inkantor.pl Sp. z o.o. w likwidacji
Rafał  Łyczek
Likwidator

Back Up