News

Najlepsze warunki dla Klientów inkantor.pl

08.01.2020

Rozpoczęcie procesu likwidacji

Najlepsze warunki dla Klientów inkantor.pl

Zawiadomienie o rozpoczęciu procesu likwidacji Inkantor.pl Sp. z o.o.
 Wymieniamy do 30 kwietnia 2020!

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,
Nowy Rok przynosi zmiany. Z dniem 02-01-2020 r. uchwałą NZW inkantor.pl Sp. z o.o. zawartą aktem notarialnym, rozpoczęty został proces likwidacji spółki Inkantor.pl Sp. z o.o. ul. Rubież 46, 61-612 Poznań, KRS:0000384166, NIP:9721225633, REGON:301686361  

Pragniemy podkreślić, że nie jest to proces upadłościowy, a likwidacyjny.

Co to oznacza dla Państwa jako naszych Klientów:

1) Likwidacja to proces rozłożony w czasie, dlatego do 30.04.2020 r. będą Państwo mogli korzystać z serwisu tak jak obecnie, tzn. logując się samodzielnie, dokonując wymiany, wpłat czy wypłat środków.
Po tym okresie (od 01.05.2020) będzie dostępny kontakt ze Spółką, jednak nie będzie prowadzona działalność operacyjna spółki, a jedynie inne czynności stricte likwidacyjne. 

2) Mamy świadomość, że duża cześć Państwa korzystała z naszych usług przez ostatnie 9 lat dla potrzeb spłaty kredytów walutowych, wymiany walut na potrzeby swojej firmy czy zagranicznych przelewów walutowych. Dlatego dołożyliśmy wszelkich starań, aby znaleźć dla Państwa bezpieczne, ale i korzystne rozwiązanie alternatywne. Jest to kantor online, który z czystym sumieniem możemy polecić, z zakresem usług odpowiadającym naszym, a także zapewniający możliwie najlepszą relację ceny do jakości. 

Rekomendowany przez nas kantor online jest podmiotem działającym od 2011r. i  jest nadzorowany przez Komisją Nadzoru Finansowego jako instytucja płatnicza. Polecamy go Państwa uwadze tym bardziej, że rejestrując się jedynie z poniższego przekierowania otrzymają Państwo jako nasi Klienci dodatkowo 80% rabatu powitalnego! (kliknij przycisk "Sprawdź").
sprawdz polecamy
3) Jednocześnie zgodnie z wymogami prawnymi, art. 279 k.s.h. wzywamy również wierzycieli Spółki do zgłaszania ich wierzytelności w terminie 3 miesięcy od daty ogłoszenia w Monitorze Sądowym i Gospodarczym, pod adresem: Inkantor.pl Sp. z o.o. w likwidacji ul. Rubież 46, 61-612 Poznań, Polska lub bok(at)inkantor.pl

Dziękujemy serdecznie za wszystkie lata współpracy. Była to dla nas wielka przyjemność móc dla Państwa pracować, niejednokrotnie służyć swoją wiedzą i doświadczeniem w tematach: wymiany walut, kredytów i relacji spornych z bankami, czy międzynarodowych przelewów walutowych.
W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: bok(at)inkantor.pl

W imieniu
Inkantor.pl Sp. z o.o. w likwidacji
Rafał  Łyczek
Likwidator

Back Up