O nas

Inkantor.pl oferuje szybką, bezpieczną i tanią wymianę walut online. Od początku naszej kilkuletniej działalności na rynku bezgotówkowej wymiany walut, stale rozwijamy naszą ofertę o nowe możliwości wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Obecnie obsługujemy tysiące klientów indywidualnych i kilkaset przedsiębiorstw krajowych i zagranicznych. Wymieniliśmy dla naszych klientów waluty o wartości setek milionów złotych. 

Codziennie, pracując nad zapewnieniem najwyższej jakości naszych usług, cieszymy się zaufaniem naszych klientów oraz dobrą opinią. Znajduje to odzwierciedlenie w otrzymanych opiniach/referencjach zarówno od firm jak i osób fizycznych.
Serwis transakcyjny inkantor.pl powstał we współpracy z Sygnity SA - liderem w zakresie tworzenia systemów bankowych na zlecenie banków w Polsce i Europie. Został opracowany i wdrożony z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, które są wykorzystywane przez bankowość elektroniczną i rządowe instytucje finansowe.

Naszym klientom obecnie oferujemy 101 par walutowych, obejmujących 17 walut najczęściej spotykanych w obrocie międzynarodowym. Pozwalamy wymieniać waluty na dużą skalę również z pominięciem polskiego złotego, co znacznie obniża koszty działalności biznesowej użytkowników inkantor.pl.

Przyjmowane przez inkantor.pl waluty mogą być wysłane bezpośrednio do dowolnego banku na świecie. Polecenia wypłaty realizujemy w najniższych w Polsce cenach, niezależnie od kwoty na rachunki bankowe krajowe i zagraniczne. 

Zapraszamy do współpracy

Rafał Łyczek - dział operacyjny

       Robert Błaszyk - dział obsługi firm instytucji


Rafał Łyczek
dział operacyjny 

Robert Błaszyk
dział obsługi firm i instytucji

Artur Konieczny - dział transferów walutowych

       Michał Sikora -dział dealingu
Artur Konieczny
dział transferów walutowych 

Michał Sikora
dział dealingu 

W górę