Referencje od firm i instytucji


  • FUNDACJA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW UNIWERSYTETU  JAGIELLOŃSKIEGO

"...Niewątpliwie atuty tej Firmy to rzetelne i profesjonalne podejście do przeprowadzanych zleconych operacji oraz współpraca ze wszystkimi liczącymi się na rynku bankami w Polsce."
"Wszystkie przesłane zlecenia realizowane są terminowo..."
"Mając na uwadze powyższe oraz dotychczasową współpracę należy stwierdzić, że wybór Firmy inKANTOR.pl był trafny i pomógł nam zaoszczędzić niemało środków finansowych.
Pozwala  nam to na bardzo dobrą ocenę dotychczasowej współpracy i polecenie wszystkim zainteresowanym korzystanie z jej usług."

V-ce Prezes Zarządu
Witold Ryś
Fundacja Studentów i Absolwentów
Uniwersytetu Jagiellońskiego „Bratniak”
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

  • GENOSCOPE SP Z O.O.

"...Firma inkantor.pl dała się poznać jako partner biznesowy w pełnym tego słowa znaczeniu. Usługi oferowane przez firmę nie ograniczają się tylko do biernego wykonywania operacji finansowych, ale firma ta potrafi wsłuchiwać się w potrzeby swoich partnerów. Doradza, służy pomocą w sposób aktywny. W tle zaś jest zawsze profesjonalizm, bezpieczeństwo i etyka. Wyrażamy pełną satysfakcję ze współpracy z firmą inkantor.pl i życzymy sobie więcej tego typu partnerów, co miałoby wpływ na jakość prowadzonego przez naszą firmę biznesu."

W-ce Prezes Zarządu
Wojciech Karwowski
Genoscope Sp. z o.o. Sp. k
ul. Ostrobramska 101
04-041 Warszawa

  • PAKPOLAND

"...Usługi były wykonywane profesjonalnie, sprawnie i szybko oraz stosunkowo tanio jak na polskie warunki. Cenną wartością jest również możliwość bezpośredniego telefonicznego kontaktu z doradcą i uzyskanie właściwej pomocy.
Realizacja wielokrotnych transakcji przez naszą firmę była sprawna, kompetentna, profesjonalna i  bezpieczna, dlatego też zamierzamy nadal korzystać z usług tej firmy."

Dyrektor
Krzysztof Kasprowicz
PAKPOLAND Kasprowicz Spółka Jawna
ul. Szybowcowa 1
87-853 Kruszyn k/Włocławka

  • BOOKCITY.PL

"...Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi, szybkości działania i konkurencyjnych kursów. Wcześniej kupowaliśmy walutę w banku, który prowadzi nasze konto firmowe. Po pół roku zmiany nasze oszczędności na samej operacji kupna waluty liczą się w tysiącach zł.
Także przelewy za granicę docierają bez żadnych problemów, nasz zagraniczny kontrahent nigdy nie poskarżył się nam na brak wykonanego przez InKantor przelewu." 

Właściciel
Łukasz Karpiński 
Księgarnia językowa Bookcity
ul. Pańska 98
00-837 Warszawa

Up