Zlecenie terminowe - wymieniaj kiedy chcesz i po swoim kursie!

Zlecenie terminowe pozwalają automatycznie kupować i sprzedawać walutę. W ten sposób można, np. kupować waluty nawet wielokrotnie w ciągu dnia, tygodnia lub miesiąca. Pozwala to m.in. wygodnie gromadzić tańszą walutę na spłatę rat kredytu.
Zlecenia terminowe pozwala na następujące sposoby wymiany waluty:

a) wybrany dowolnie dzień i godzina, wg kursu inkantor.pl,
- przydatny osobom, które nie są w stanie śledzić na bieżąco kursów walut i dokonywać transakcji w godzinach pracy serwisu transakcyjnego (8:10-17:30)
- rozwiązanie pozwala korzystać z atrakcyjnych kursów walut w inkantor.pl i zlecać wymianę w dowolnie wybranym dniu i godzinie, np. w weekendy lub poza godzinami pracy serwisu transakcyjnego.

b) wybrany okres, wg kursu ustalonego przez użytkownika
- pozwala zdefiniować w systemie kurs, po którym użytkownik chce wymienić walutę i termin do którego ważne będzie zlecenie
- inkantor.pl sprawdza kursy rynkowe co 15 sekund (w dni robocze, pomiędzy 8:10-17:30); kiedy kurs waluty odpowiada cenie wskazanej przez użytkownika, system automatycznie realizuje i rozlicza transakcję.

Usługę zleceń terminowych wymiany walut znajdziesz w zakładce DYSPOZYCJE lub w środkowej części panelu START (po zalogowaniu).
Jest ona bezpłatna dla wszystkich klientów serwisu. 

Zarejestruj się już teraz i wymieniaj waluty w najlepszych cenach - bezpłatna rejestracja> 

W górę